Hakkımızda

SIRDAŞ GROUP; 2018 - 2023 yılları arasında Mardin Organize Sanayi Bölgesi'nde 3000 m² kapalı üretim tesisi ve 850 m² idari bina ile beraber toplamda 12.500 m² alana kurulmuştur. Sırdaş Group bünyesinde Geri Dönüşüm ile beraber Çapak halinde tesisimize gelen ürünler granül hammaddesi olarak işlenip satışa sunulmaktadır. Granül hammaddesinden her türlü plastik ürünler elde edilmektedir. Gelişen pazar ihtiyaçları ile birlikte son teknoloji ile plastik ürünlerinin ayrıştırılması gibi işlemlerin yapılarak geri dönüşüm fabrikalarına sevkiyatları yapılmaktadır. Geri Dönüşümün yanı sıra MEZPLAST markası bünyesinde Ev ve Mutfak gereçleri üretimi, MEZBOR markası bünyesinde ise Plastik Boru ve Ek Parçaları üretimi yapıp, yurtiçi ve yurtdışı pazarına sevk etmektedir. 

Sırdaş Group; yeni hedefler, yeni pazarlar ve yeni ürünler ile bölgesinde önemli bir üretici olma yolunda ilerlemektedir.

Dillerin ve dinlerin buluştuğu şehir olan Mardin’den geçmişten gelen deneyim ve dinamizm Sırdaş Group’ un yeni dönemdeki sloganı olarak benimsenmiştir.

Vizyonumuz;

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz, yönetim ve üretim stratejilerimiz ışığında, ürettiğimiz ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olarak, Kalitenin tesadüf olmadığını, insana saygının işe saygı olduğu bilinci ile Türkiye'de, Dünya da ve müşteri tercihlerinde lider olmak.

Misyonumuz;

Çalışanlarımız, Müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle, takım felsefesi ile profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

Temel Değerlerimiz;

Dürüstlük, güvenilirlik, yasal ve etik çalışma, müşteri odaklılık, kalite, sorumluluk, gizlilik, yenilikçilik, yarışmacı olma ve takım çalışması.

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.